Všetky kategórie - Práca - Poľnohospodárstvo

Inzerát ID: 13139130

Práca na kuracej farme v Nemecku

   Ponuka - 18.08.2014
NÁPLŇ PRÁCE: Hľadáme mužov a ženy, páry do kuracej fabriky na rezanie a balenie kuracieho mäsa. Skúsenosti s nožom sú výhodou, nie však podmienkou. Pracuje sa v 3 zmennej prevádzke. Doprava do práce je zabezpečená za poplatok 100 eur/ mesačne. V prípade že máte vlastné auto, zamestnávateľ Vám za dopravu vyplatí k výplate 100€. Ubytovanie je zabezpečené za poplatok 150 -200 €. Je potrebná znalosť nemeckého jazyka na takej úrovni aby ste zvládli od komunikovať základne veci v nemeckom jazyku. MIESTO ZAMESTNANIA: Nemecko MZDA: 9,10 €/ hod. brutto / prvý mesiac v skúšobnej dobe 8,.67 €/ hod/. PRACOVNÁ DOBA / DEŇ: Pracuje sa v 3 zmenách. / 40 až 47 hod. týždenne/. JAZYKOVÉ POŽIADAVKY: Mierne pokročilá znalosť nemčiny (absolvujete pohovor so zamestnávateľom)Zamestnávateľ bude s Vami preberať veľkosť oblečenia, pokrývky hlavy, veľkosť topánok, termín príchodu a pod. Nejde o osobný pohovor. Je nutné aby ste zvládli rozhovor s Nemeckým zamestnávateľom - aby ste porozumeli základn
Meno:pracovatvzahranici
Telefón:
Lokalita:Košický kraj - Košice
Cena:Dohodou

Odpovedať na inzerát

Váš e-mail:

Text správy:

Prepíšte kód z obrázka:
  • V prípade, že nepoznáte predávajúceho, nikdy mu neplaťte predom.
  • Stretnutie s predávajucim vždy naplánujte na verejnom mieste.
  • Nikdy neprevádzajte peniaze do zahraničia.
inzi.sk