Všetky kategórie - Práca - Poľnohospodárstvo

Poľnohospodárstvo

Príjmeme pracovníkov na stavanie oploteniek, prerezávky a uhadzovanie haluziny v ČR, práca dlhodobá. Chodí sa na 4-5 týžd. turnusy. Ubytovanie je hradené, cesta sa preplatí k výplate. Zálohy poskytované po dvoch odrobených týždňoch. V prípade vážneho záujmu kontaktujte 00421918617187, 00420732247654
Cena: 600 €
Ponuka  12.10.2014  Košický kraj - Košice okolie
Slovenská firma príjme pracovníkov na sadenie stromčekov a uhadzovanie haluziny v ČR, práca dlhodobá. Chodí sa na 4-5 týžd. turnusy. Ubytovanie je hradené, cesta sa prelpatí k výplate. V prípade vážneho záujmu kontaktujte 00421918617187, 00420732247654
Cena: 600 €
Ponuka  29.09.2014  Prešovský kraj - Poprad
NÁPLŇ PRÁCE: Hľadáme mužov a ženy, páry do kuracej fabriky na rezanie a balenie kuracieho mäsa. Skúsenosti s nožom sú výhodou, nie však podmienkou. Pracuje sa v 3 zmennej prevádzke. Doprava do práce je zabezpečená za poplatok 100 eur/ mesačne. V prípade že máte vlastné auto, zamestnávateľ Vám za...
Cena: Dohodou
Ponuka  18.08.2014  Košický kraj - Košice
Hľadáme traktoristu a operátora poľnohospodárskej techniky (kombajnista – veľká výhoda) pre farmu v Bánovciach nad Ondavou. Požiadavky na zamestnanca - Vodičský preukaz T. – v dobrej fyzickej forme, privítali by sme v rozpätí 30 – 40 rokov. Požiadavka je prax na novších typoch strojov. Ochota v...
Ponuka  25.06.2014  Košický kraj - Michalovce
1